Інформатична компетентність особистості як запорука діджиталізації освіти України
Хто володіє інформацією, той володіє світом
У.Черчиль
26 жовтня на базі КЗ «Канівська санаторна школа І-ІІІ ступенів Черкаської обласної ради» відбулося засідання професійної спільноти вчителів 2 класів з теми «Інформатична компетентність особистості як запорука діджиталізації освіти України». Педагоги опрацювали електронні освітні ресурси для Нової української школи.
Юлія Донець, вчитель початкових класів даного освітнього закладу продемонструвала приклади застосування інформаційних технологій на всіх предметах та провела практичне заняття «Інструменти для зворотнього зв’язку під час дистанційного навчання».
Для здійснення обміну навчальними матеріалами можуть застосовуватися будь-які пристрої та інструменти: веб-сайти, електронна пошта, зокрема мобільний телефон, за допомогою якого можна організувати спільноту в соціальних мережах, мобільних додатках. Функціонування створених закритих спільнот у соціальних мережах (Вайбер/Телеграм/Фейсбук/Інстаграм) відбувається за визначеними спільно з батьками, педагогами й здобувачами освіти принципами організації груп та правилами спілкування, навчання, тестування. Про різні web - сервіси, що дозволяють легко створювати, обмінюватися і грати у веселі навчальні ігри або вікторини під час уроку, про домашні завдання та уроки –онлайн –нові цифрові інструменти для ефективного управління навчанням розповіла Анастасія Ширкунова, вчитель початкових класів зош І-ІІІ ступенів № 4.
Практичне заняття «Робототехніка в початковій школі», виготовлення вентилятора провела Тетяна Місьонг.
Дякую всім за активність. Було цікаво, повчально, корисно
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)