A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальна установа
"Центр професійного розвитку педагогічних працівників Канівської міської ради Черкаської області"

Засідання професійної спільноти заступників директорів з навчально-виховної роботи

Дата: 13.02.2025 19:37
Кількість переглядів: 13

Засідання професійної спільноти заступників директорів

з навчально-виховної роботи

Канівський академічний ліцей «Гармонія» 13.02.2025 гостинно зустрічав заступників директорів з навчально-виховної роботи Канівської МТГ. Відповідно до річного плану діяльності професійних спільнот на базі ліцею проведено семінар-практикум заступників директорів. Тематикою заходу обрано питання: «Використання STEM-технологій для формування креативності здобувачів  освіти ЗЗСО».

Відкрила семінар вітальним словом в.о.директора КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Канівської міської ради Черкаської області» Лариса ГНЄД, яка озвучила етапи багаторічного розвитку навчального закладу, від застосування міжпредметних зв’язків, через інтеграцію до  STEM-освіти, пояснила мотиви вибору обраної тематики семінару та налаштувала учасників на продуктивну роботу.

Презентувала діяльність закладу Ірина СИТНИК, заступник директора з  навчально-виховної роботи, яка розповіла про стратегію сталого розвитку ЗЗСО та особливості організації освітнього процесу в ньому, про перехід закладу на новий технологічний рівень, активізацію пошуку перспективних інноваційних і педагогічних технологій, спрямованих на розвиток і саморозвиток юної особистості. Основою сучасної освіти педагоги закладу вбачають у застосуванні форм, методів, технологій STEM-освіти, які надають можливість творчого і креативного розвитку учнів, стимулюють залучення їх до проведення досліджень та експериментів, створення проєктів та інш. Родзинкою діяльності навчального закладу є STEM, STEAM, STRIАM – освіта, яка включає в себе процес інтеграції навчальних  дисциплін, об’єднання різних освітніх галузей (природничої, математичної, мовно-літературної, інформаційної, технологічної, мистецької), музейної педагогіки під час навчання. Педагоги намагаються організувати індивідуально-творчий процес, який потребує від кожного  учня оригінальних нових рішень і спонукає до нових знань,  пробують створити умови для різнобічного розвитку підростаючого покоління, забезпечити активізацію і розвиток інтелекту, інтуїції, продуктивної навчальної діяльності, творчого мислення, рефлексії, аналітико-синтетичних умінь та навичок з урахуванням можливостей кожної дитини.

Тетяна ЛАНОВЕНКО, вчителька хімії, залучила учасників семінару до практичної діяльності, запросивши до «педагогічної майстерні», гості мали можливість долучитись до моделювання та  створення проєкту.

Про міждисциплінарний підхід в освітньому процесі розповіли Людмила КРИВОЛАП, учитель біології, та Юлія КОВАЛЕНКО, вчитель англійської мови, які продемонстрували особливості проведення бінарних уроків, переваги поєднання біології з іноземною мовою.

З досвіду своєї роботи Ольга ПОПКО, вчителька математики, розповіла про підготовку учнів до написання науково-дослідницької роботи, тема якої пов’язана з інтеграцією дисциплін математики, біології, географії, економіки.

Вчителі інформатики та робототехніки Віктор та Тетяна МІСЬОНГ довели, що STEAM та Місro:bit наближають майбутнє, а воно за інтегрованим навчанням.

Учасники семінару-практикуму відмітили високу ефективність і продуктивність заходу та висловлюють щиру вдячність адміністрації ліцею і педагогам, організаторам заходу.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Вхід для адміністратора