A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальна установа
"Центр професійного розвитку педагогічних працівників Канівської міської ради Черкаської області"

Повноваження керівника закладу освіти у процесі формування ІПР

Дата: 07.03.2025 21:38
Кількість переглядів: 17

 

Індивідуальна програма розвитку (далі – ІПР) є обов’язковим документом для забезпечення освітнього процесу всіх дітей з особливими освітніми потребами.

Завдання керівника закладу освіти — проконтролювати, щоб ІПР була максимально зрозумілою і корисною. Вчителі, керівництво закладу, батьки повинні мати змогу легко і ефективно використовувати програму для забезпечення розвитку дитини і формування навчальних навичок. 

Індивідуальна програма розвитку розробляється на один рік і періодично переглядається та актуалізується. Як правило, перегляд ІПР відбувається раз на півріччя, втім будь-який член команди супроводу може ініціювати позачергову зустріч для внесення змін до ІПР на будь-якому етапі.

 

Підставою для перегляду ІПР можуть бути результати моніторингу її виконання. Саме тому завдання керівника — контролювати якісне проведення такого моніторингу та залучати до нього фахівців інклюзивно-ресурсного центру. 

Важливо пам’ятати, що ІПР є документом з обмеженим колом доступу до його змісту. Оприлюднення ІПР у будь-якому форматі без збереження конфіденційності даних є неприпустимим (наприклад, оприлюднення на вебресурсі закладу освіти).

Детально про творення якісного інклюзивного освітнього середовища для дітей з особливими освітніми потребами – у посібнику «Впроваджуємо інклюзію у закладі освіти»  https://surl.li/qbxmls

Фото без опису

Джерело:

 

Управління Державної служби якості освіти у Миколаївській області

Марина ПАЛІЙ


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Вхід для адміністратора