Відбулося планове виїзне засідання професійних спільнот вчителів ЗЗСО фізики, математики, інформатики Канівської міської територіальної громади.
У четвер 03.04.2025 року відбулося планове виїзне засідання професійних спільнот вчителів ЗЗСО фізики, математики, інформатики Канівської міської територіальної громади.
На етапі реформування сучасної освіти, з метою активної реалізації принципів НУШ, річним планом роботи комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Канівської міської ради Черкаської області» на 2024-2025 навчальний рік передбачено виїзне засідання професійних спільнот вчителів фізики, математики, інформатики. Тема засідання "Формування дослідницьких умінь та творчості в здобувачів освіти в освітньому процесі з фізики, математики та інформатики". Скориставшись луб’язним запрошенням А.В.Ткаченко, директора Навчально-наукового інституту інформаційних та освітніх технологій Черкаського національного університету ім. Б.Хмельницького, вчителі означених спільнот Канівської МТГ 03.04.2025 прибули до Черкаського національного університету. Метою зустрічі стало обговорення інноваційної діяльності педагогічних кадрів, ознайомлення з сучасними освітніми технологіями і методиками та професійний розвиток педпрацівників на основі партнерських зв’язків. Члени виїзного засідання професійних спільнот вчителів фізики, математики, інформатики Канівської МТГ спільно з викладачами кафедри фізики, кафедри математики та методики навчання математики, кафедри прикладної математики та інформатики, кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих схем, взяти участь у проведенні навчально-методичного дня.
Радо зустріли вчителів Канівської МТГ викладачі університету. Перед гостями зі вступним словом виступила директор ННІ ІНФОТЕХ, доцент Ткаченко Анна Валеріївна. Налаштувала присутніх на творчу та плідну працію під час зустрічі. Продовжила роботу семінару Акуленко Ірина Анатоліївна, доктор пед. наук, професор, яка чітко та деталізовано розповіла про особливості формування дослідницьких умінь та творчості у школярів в освітньому процесі з математики. Огляд джерел матеріалів для вивчення мов програмування здійснив Сердюк Олександр Анатолійович, канд. екон. наук, доцент, який надав практичну допомогу присутнім вчителям щодо підготовки до сучасних уроків НУШ з інформатики. Особливо зацікавила присутніх практична частина семінару. Пасічний Микола Олександрович, канд. фіз.-мат. наук, доцент, запропонував учасникам демонстраційний фізичний експеримент. Підведення підсумків здійснила завідувач кафедри математики та МНМ, доцент Сердюк Зоя Олексіївна.
Учасники семінару висловлюють щиру вдячність викладачам-науковцям ННІ ІНФОТЕХ за організацію і проведення високоефективного і продуктивного заходу, за суттєву теоретичну і практичну допомогу вчителям фізики, математики, інформатики, за створену атмосферу взаємопідтримки і взаємодопомоги, творчості та успіху.
Сподіваємось на подальшу співпрацю.
Л.І.Гнєд
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)