A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальна установа
"Центр професійного розвитку педагогічних працівників Канівської міської ради Черкаської області"

НОВИНИ ЦПРПП

Змішане навчання- ключ до змін

Не дивлячись на ситуацію в країні вчителі початкових класів закладів загальної середньої освіти продовжують працювати. Вимушене дистанційне навчання та карантин уже для більшості з них не є викликом. Так як керівники освітніх закладів, учителі, батьки, діти знають, що це таке. Одним словом, навчені. Всі напружено намагаються подолати труднощі, організувати якісне навчання, надихати, заспокоювати і мотивувати учнів. Вчитель зараз вчиться сам і вчить дітей не дивлячись на ситуацію в країні.             Сучасна освіта повинна враховувати, що сучасні діти повністю включені в мобільні технології, інтернет, соціальні мережі. «У ХХІ столітті неграмотні не ті, хто не вміє читати і писати, а ті, хто не вміє вчитися, а ще - забувати те, чого навчився, й перевчатися», - стверджує Елвін Тоффлер, американський соціолог. І тому ми з вами повинні постійно вчитися та використовувати нові технології навчання.  Що ж таке змішане навчання? І чи справді не можна просто продовжувати навчати так, як це було раніше, з’ясовували початківці. Загальна тема: «Змішане навчання- ключ до змін». З моделями змішаного навчання, ознайомила присутніх Пилипенко Г.Д. вчитель КЗ «Канівська санаторна школа Черкаської обласної ради». Методичні рекомендації до проведення уроку за змішаною формою навчання, запропонувала  Катіба Н.А., вчитель Канівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Канівської міської ради Черкаської області. Технологію перевернутого класу представила Перевіспа М.М., вчитель Канівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Канівської міської ради Черкаської області. Як подолати хвилювання та зняти тривогу надала поради практичний психолог ЦПРПП Ілона Костенко.

15:55 04.04.2022

Особливості взаємодії між педагогом та дітьми в умовах воєнного конфлікту

15.03.2022 року в онлайн-форматі відбувся вебінар з елементами тренінгу для працівників психологічної служби закладів освіти Канівської МТГ відповідно до теми «Особливості взаємодії між педагогом та дітьми в умовах воєнного конфлікту». Під час заходу були висвітлені наступні питання:

15:27 15.03.2022

Діяльнісний підхід як основа нових освітніх стандартів

Сучасна школа в умовах модернізації освіти потребує «нового» типу вчителя, який творчо думає, володіє сучасними методами і технологіями освіти, прийомами психолого-педагогічної діагностики, способами самостійного конструювання педагогічного процесу в умовах конкретної практичної діяльності, умінням прогнозувати свій кінцевий результат.        Педагогічний колектив професійної спільноти вчителів других класів – це група однодумців, кожен з яких зберігає кращі педагогічні традиції і в той же час реалізує інноваційні напрями своєї діяльності, прагнучи до творчості, пошуку нових підходів до навчання та виховання молодших школярів.

09:13 31.01.2022

Конкурсний відбір підручників

В грудні 2021 та січні 2022 року був проведений конкурсний відбір підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників у 2021-2022 роках (9 клас) та відбір підручників для 9 класу закладів загальної середньої освіти для їх повторного видання. Вибір здійснювався з метою забезпечення здобувачів загальної середньої освіти і педагогічних працівників новим поколінням підручників з навчальних предметів Типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти ІІ ступеня  згідно з переліками, які затверджені наказами Міністерства освіти і науки України від 30 вересня 2021 року № 1049 та від 10 грудня 2021 року № 1341.

10:31 26.01.2022

Ефективна організація діагностики в роботі практичного психолога та соціального педагога ЗДО

24 січня 2022 року через платформу Google Meet відбулося чергове засідання інтервізійної групи працівників психологічної служби ЗДО відповідно до теми «Ефективна організація діагностики в роботі практичного психолога та соціального педагога ЗДО».

10:48 25.01.2022

Новорічні святкування дошкільнят. Святкові заходи у дошкільних закладах під час карантину: вимоги щодо проведення.

Новий рік – найулюбленіше свято дітвори. Напередодні всіх завжди охоплює дивне відчуття, що неодмінно має статися щось радісне та чарівне. Грудень- місяць насичений святковими заходами у закладах дошкільної освіти. Усюди святкова атмосфера, усі готуються до свята – вибирають красиві ялинки, купують різні фрукти, солодощі, готують подарунки для близьких. Адже Новий рік – це наче казка для всіх.

15:07 23.12.2021

Вхід для адміністратора